Elektrokotle s rozsahem výkonu 45 kW jsou vhodné především pro provoz větších otopných soustav. Jsou vybaveny oběhovým čerpadlem a tlakovým snímačem.
Společnost Bosch Termotechnika s.r.o. v současné době nabízí tuto novou řadu spolehlivých a ekologických elektrokotlů, jejichž vývoj a výrobu v krnovském výrobním závodě jsme sjednotili pod značku Bosch.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný 45 kW |
| Varianta: | elektrokotel |
| Jmenovité výkonové stupně: |
2x15 + 2x7,5 kW |
| Požadovaný jistič pro jednofázové připojení: |
nelze |
| Požadovaný jistič pro třífázové připojení: | 80 A |
| Počet stykačů (silových relé): |
4 |
| Účinnost: |
99 % |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO plní ErP Ready, modulační |
| Expanzní nádoba: |
NE |
| 3cestný ventil: | NE |
| Pojistný ventil (maximální provozní tlak): | 2,5 Bar |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP40 |
| Energetická třída: | D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 870 x 615 x 335 mm |
Tento výrobek je na zakázkovou výrobu, požadujeme platbu předem.
| Typ kotle | elektrický |
| Provedení | závěsné |
| Příprava teplé užitkové vody | bez ohřevu - pouze topení |
| Maximální výkon | 30 - 49,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |