Neviditelná vestavná digestoř CATA ARMONIA 90 Nerez, šířka 900 mm, provedení: nerez / sklo, mechanické tlačítkové ovládání, 3 rychlosti, max. výkon 645 m³/h (5 Pa), hlučnost Lw 56 – 70 dB(A), max. tlak 430 Pa, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, výstupní průměr odtahu páry: 150 mm, možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu, snadná montáž!
Výbava: úsporné LED osvětlení 2 × 4 W, výklopné skleněné stínítko pro zvětšení plochy odsávání a pro ochranu dvířek skříňky. Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA ARMONIA 60 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | Mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 4,0 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ne |
| Počet motorů a typ: | 1x M3R × 270 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | C |
| Typ filtru: |
FILTR CATA V |
CATA ARMONIA 60 Nerez
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |