Malý axiální ventilátor CATA e100 GBT vyniká svým krásným designovým zpracováním.Má elegantní skleněnou černou čelní desku ( snadná údržba ). Skříň i oběžné kolo je vyrobeno z mechanicky odolného termoplastu ABS. Vlhkostní automatika 40-95%, doběhový časovač 3-15 min., motor s kuličkovými ložisky.
Ventilátor CATA e100 GBT
| Provedení: | axiální |
| Barva: | černá |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 8 W |
| Otáčky / min.: | 2600 |
| Max. sací výkon: | 115 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 3 m |
| Hlučnost - 2 m: | 31 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | doběhový časovač |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1,15 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ