Malý axiální ventilátor CATA e100 GST vyniká svým krásným designovým zpracováním.Má elegantní skleněnou stříbrnou čelní desku ( snadná údržba ).
Skříň i oběžné kolo je vyrobeno z mechanicky odolného termoplastu ABS. Je vhodný pro odvětrávání přes zeď nebo do kratšího vzduchotechnického potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Ventilátor CATA e100 GST je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot. Směr průtoku odsávaného vzduchu je od čelní desky k zadnímu výfukovému hrdlu. Změna směru průtoku není možná.
Ventilátor CATA e100 GST
| Provedení: | axiální |
| Barva: | stříbrná |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 8 W |
| Otáčky / min.: | 2600 |
| Max. sací výkon: | 115 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 3 m |
| Hlučnost - 2 m: | 21 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | doběhový časovač 3-15 min. |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1,15 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ