Malý axiální ventilátor CATA e100 GSTH vyniká svým krásným designovým zpracováním.Má elegantní skleněnou stříbrnou čelní desku s LED displejem ( snadná údržba ). Skříň i oběžné kolo je vyrobeno z mechanicky odolného termoplastu ABS.
Trvalý chod (mikroventilace) se spínačem S1 v poloze "ON" (při spínači S1 v poloze OFF je ventilátor v klidovém stavu vypnutý); za lomítkem plný výkon na max. otáčky.
V režimu mikroventilace trvale brání vzniku plísní (doporučujeme všude tam, kde byla nainstalovaná plastová okna) vhodný do kuchyní, jako doplněk k recirkulačním digestořím. Vlhkostní automatika 40-95%, doběhový časovač 0-15 min., motor s kuličkovými ložisky.
Ventilátor CATA e100 GSTH
| Provedení: | axiální |
| Barva: | stříbrná |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 4* / 8 W |
| Otáčky / min.: | 1100* / 2600 |
| Max. sací výkon: | 36* / 115 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 3 m |
| Hlučnost - 2 m: | 17* / 31 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Výbava: | LED display ( teplota + vlhkost) |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1,15 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ