Moderní axiální ventilátor CATA e150 G vyniká svým krásným designovým zpracováním. Má elegantní skleněnou bílou čelní desku ( snadná údržba ). Skříň i oběžné kolo je vyrobeno z mechanicky odolného termoplastu ABS. Je tichý a vhodný pro odvětrávání přes zeď nebo do kratšího vzduchotechnického potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Ventilátor CATA e150 G je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot.
Skleněný panel, tichý - 35 dB(A); úsporný - 21 W, motor s kuličkovými ložisky.
Ventilátor CATA e150 G
| Provedení: | axiální |
| Barva: | bílá |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Příkon motoru: | 21 W |
| Otáčky / min.: | 2.200 |
| Max. sací výkon: | 350 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 6 m |
| Hlučnost - 2 m: | 35 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Výbava: | bez elektroniky |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1,52 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ