Komínová digestoř CATA EMPIRE KD 308060 o šířce 60 cm vyniká krásným designovým zpracováním v bílé barvě. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 297 m3/h a je vybavená dvěmi halogenovými světly. Maximální hlučnost odsavače je 61 dB.
EMPIRE KD 308060
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 297 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 61 dB |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 35 W halogen |
| Počet motorů a typ: | 1 × 140 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 901000 |
K tomuto odsavači nabízíme i systém odtahu par.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |