CATA EMPIRE VD 206060 Černé sklo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | lišta z černého skla |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon : | 200 m3/h |
| Hlučnost : | 52 - 60 dB |
| Ovládání: | elekteonické s LED displejem |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 5 |
| osvětlení: | 2 × 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 132 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 100 W |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 901000 |
| Energetická třída: |
D
|
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | sklo |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Ovládání | dotykové + dálkové |