CATA EMPIRE VD 207060 NEREZ / ČERNÉ SKLO
Vestavná výsuvná digestoř s černou skleněnou lištou CATA EMPIRE VD 207060 NEREZ / ČERNÉ SKLO o šířce 60 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 424 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 69 dB. Výstupní průměr je 150 mm. Digestoř je dodávaná včetně zpětné klapky.
CATA EMPIRE VD 207060 Nerez / černé sklo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Maximální sací výkon: | 427 m3/h |
| Hlučnost: | 45-69 dB |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 102 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 8,25 kg |
| Tlak pro měření výkonu dle EN: | 5 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 901000 |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ