CATA EMPIRE VD 208050 Nerez
Vestavná výsuvná digestoř CATA EMPIRE VD 208050 Nerez o šířce 50 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické posuvné. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 266 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 54-62 dB. Výstupní průměr je 120 mm. Digestoř je dodávaná včetně zpětné klapky.
CATA EMPIRE VD 203050 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 266 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 62 dB |
| Ovládání: | mechanické posuvné |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Osvětlení: | 2 × 35 W halogen |
| Počet motorů a typ: | 1 × 120 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Maximální příkon motoru: | 101 W |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | Ano - nutné 2 ks filtru |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 903000 |
EMPIRE VD 203060 Nerez
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |