CATA EMPIRE VD 211060 BÍLÉ SKLO
Vestavná digestoř CATA EMPIRE VD 211060 SKLO o šířce 60 cm je určená k zabudování do skříňky. Ovládání je elektronické tlačítkové s doběhovým časovačem. Digestoř má 3 rychlosti + TURBO s výkonem 363 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 48 - 64 dB. Výstupní průměr je 150 mm,možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu.
CATA EMPIRE VD 211060 BÍLÉ SKLO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 363 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48-64 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické tlačítkové + dálkové ovládání |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 2 × LED 2 W |
| Počet motorů a typ: | 1 x 140 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm redukce 150 / 120 mm zdarma |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | EMPIRE PR 901000 |
CATA EMPIRE VD 211060 BÍLÉ SKLO
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |