CATA EMPIRE VD 213050 NEREZ
Vestavná výsuvná digestoř nerez s nerez lištou CATA EMPIRE VD 213050 NEREZ o šířce 50 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je elektronické tlačítkové s doběhovým časovačem. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 725 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 69 dB. Výstupní průměr je 150 mm. Digestoř je dodávaná včetně zpětné klapky.
CATA EMPIRE VD 213050 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 725 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 69 dB |
| Ovládání: | elektronické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × motor 275 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 153,6 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR PR 902000 |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |