CATA EMPIRE VD 213060 Nerez
Vestavná digestoř výsuvná, šíře 60 cm, nerez s nerez lištou (bílý korpus), max. výkon 725 m³/h (5 Pa), hlučnost Lw 51 – 69 dB(A), 3 rychlosti, odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu, motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne), kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu.
Výbava: úsporné LED osvětlení 2 × 2W, elektronické ovládání s doběhovým časovačem, zdarma dálkový ovladač i s bateriemi, zdarma redukce na 120 mm a zpětná klapka.
Výhoda: používání dálkového ovládání usnadňuje údržbu digestoře (méně otisků na digestoři = snazší čištění), ovladač je opatřený magnetem, lze jej přichytit třeba na dveře lednice (může být snadno po ruce, nikam nezapadne).
CATA EMPIRE VD 213060 Nerez
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon sací schopnost max: | 725 m3/h |
| Hlučnost : | 51 - 69 dB |
| Ovládání: | tlačítkové elektronické + dálkové ovládání |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Osvětlení: | 2 × 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × 275 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm (možno využít redukci na 120 mm) |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Maximální příkon motoru: | 100 W |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | EMPIRE PR 902000 (sada 2 kusy) |
EMPIRE VD 213060 Nerez
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové + dálkové |