CATA EMPIRE VIP LD 601040
Ostrůvková lustrová digestoř CATA EMPIRE VIP LD 601040 o šířce 40 cm vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je elektronické tlačítkové s doběhovým časovačem. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 210 m3/h a je vybavená čtyřmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 64 dB.
CATA EMPIRE VIP LD 601040
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Šířka: | 40 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 210 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 - 64 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické tlačítkové + zdarma dálkové ovládání |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 4 x LED 2 W |
| Počet motorů a typ: | 1 × 140 W |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 20,2 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Odsávání do komínu: | Ne - pouze recirkulace |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | EMPIRE PR 902000 |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 20 m3 |
| Šíře | 40 cm |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |