CATA EMPIRE VIP OD 713040
Ostrůvková digestoř CATA EMPIRE VIP OD 713040 o šířce 40 cm vyniká krásným designovým zpracováním z nerez oceli. Ovládání je elektronické s LED displejem. Digestoř má 3 rychlosti + TURBO s výkonem až 822 m3/h a je vybavená čtyřmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 69 dB. Digestoř disponuje nastavitelným časovačem v rozsahu 10 až 60 minut a indikací nutnosti vyčištění tukových filtrů a výměny uhlíkových filtrů. Kovové sendvičové tukové filtry lze mýt v myčce. Výstupní průměr pro odtah je 150 mm (zdarma přiložena redukce 150 mm / 120 mm a zpětná klapka).
CATA EMPIRE VIP OD 713040
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 40 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 822 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 69 dB |
| Ovládání: | elektronické s LED displejem |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 4 × LED 2 W |
| Počet motorů a typ: | 1 × 140 W |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 902000 |
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK