CATA EMPIRE VIP OD 723090
Ostrůvková digestoř CATA EMPIRE VIP OD 723090 nerez / tónované sklo o šířce 90 cm vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je elektronické s LED displejem a dálkovým ovládáním. Digestoř má 3 rychlosti + turbo s výkonem až 822 m3/h a je vybavená LED světly. Hlučnost odsavače je 51 - 69 dB. Odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu - motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne). Další užitečnou funkcí je nastavitelný časovač v rozsahu 10 až 60 minut a indikace nutnosti vyčištění tukových filtrů a výměny uhlíkových filtrů.
CATA EMPIRE VIP OD 723090
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 697 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 69 dB |
| Ovládání: | elektronické - LED display + dálkové ovládání |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 4 × 2 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × 140 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm, ZDARMA redukce 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
EMPIRE PR 902000 |
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |