CATA EMPIRE VIP OD 742090
Ostrůvková digestoř CATA EMPIRE VIP OD 742090 o šířce 90 cm vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je elektronické dotykové s doběhovým časovačem. Digestoř má 3 rychlosti + TURBO s výkonem až 727 m3/h a je vybavená čtyřmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 51-69 dB.
CATA EMPIRE VIP LD 601040
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 727 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické dotykové + zdarma dálkové ovládání |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 4 x LED 2 W |
| Počet motorů a typ: | 1 × 275 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm,zdarma redukce 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 157,9 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | EMPIRE PR 902000 |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |