CATA GC DUAL 75 ČERNÉ SKLO
Vestavná digestoř CATA GC DUAL 75 ČERNÉ SKLO o šířce 75 cm je určená k zabudování do skříňky 90 cm. Ovládání je dotykové senzorové. Digestoř má 3 rychlosti + TURBO s výkonem až 710 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 40 - 67 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GC DUAL 75 ČERNÉ SKLO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / černé sklo |
| Šířka: | 75 cm, pro skříňku 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 40-67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové senzorové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 2 × 4 W LED |
| Počet motorů a typ: | BT3 x 280 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | BT3 |
CATA GC DUAL 45 ČERNÉ SKLO
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |