CATA GOYA GLASS TC Nerez / Bílé sklo 700
Komínová digestoř CATA GOYA GLASS TC Nerez / Bílé sklo 700 s bezkartáčovým motorem CATA BTDCA o šířce 70 cm je v nerezovém provedení s černým sklem. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je dotykové (senzorové) TC Slider. Digestoř má 4+1 rychlostí s výkonem až 780 m3/h a je vybavená LED páskem s nastavitelnou intenzitou jasu. Další užitečnou funkcí je časovač. Maximální hlučnost odsavače je 61 dB.
CATA GOYA GLASS TC Nerez / Bílé sklo 700
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 780 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 39 - 67 dB |
| Ovládání: | dotekové (senzorové) TC Slider |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 4 + 1 |
| osvětlení: | LED pásek |
| Počet motorů a typ: | 1, BTDCA+ × 130 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 74,7 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | filtr bt3 |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| Ovládání | dotykové |