CATA GT PLUS 45 BÍLÁ 450
Vestavná digestoř CATA GT PLUS 45 bílá 450 o šířce 45 cm je určená k zabudování do skříňky ( 60 cm ). Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 600 m3/h a je vybavená dvěmi halogenovými světly. Maximální hlučnost odsavače je 65 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GT PLUS 45 BÍLÁ 450
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 600 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-65 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 x BT2 200 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | BT3 |
CATA GT PLUS 45 Bílá 450
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |