Vestavná digestoř CATA GT PLUS 45 NEREZ 450 o šířce 45 cm je určená k zabudování do skříňky 60 cm.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA GT PLUS 45 NEREZ 450
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 600 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50-65 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | BT2 x 200 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO |
| Typ uhlíkového filtru: | filtr BT3 |
CATA GT PLUS 45 NEREZ 450
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ