Komínová digestoř CATA ISLA FARO Nerez je závěsná komínová dogestoř, šíře válce: 40 cm, Provedení: nerez, ovládání VL3 s modře prosvětlenými tlačítky, 1 motor BT3 280 W, 3 rychlosti, 800 m3/h (5 Pa), max. hlučnost Lw 67 dB(A), max. tlak 470 Pa, 15 min. časovač, LED světla, válcový tvar
CATA ISLA MAGRABA:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Průměr: | 40 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 800 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | ovládání VL3 s modře prosvětlenými tlačítky |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 2 + Intenzivní |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ano |
| Počet motorů a typ: | 1x BT3 × 280 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 28,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 280 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ne |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Typ uhlíkového filtru: |
Ne |
CATA ISLA FARO Nerez
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk