Ostrůvková lustrová digestoř CATA MAGRABA ISLA je závěsná digestoř, šíře 65 cm, nerez/bílá, max. výkon 645 m³/h (5 Pa), hlučnost Lw 48 – 63 dB(A), 3 rychlosti, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, v myčce lze mýt i uhlíkový pachový filtr, digestoř určená pro provoz v recirkulačním režimu, úsporné LED osvětlení 3 × 3,5 W, elektronické tlačítkové ovládání s doběhovým časovačem. To jsou její přednosti. Lze pouze na recirkulaci.
CATA ISLA MAGRABA:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílá |
| Průměr: | 65 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 - 63 dB(A) |
| Ovládání: | Elektronické tlačítkové s LED |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 3 × 3,5 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ano |
| Počet motorů a typ: | 1x BT2 × 200 W |
| Výstupní průměr: | - |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Maximální příkon motoru: | 200 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano - pouze recirkulace |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Typ uhlíkového filtru: |
Ne |
CATA MAGRABA ISLA 650
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk