Stropní digestoř CATA ISLA SIRIN 1000 Bílé sklo, šíře 100 cm, bílá/bílé sklo, max. výkon 850 m³/h (5 Pa), hlučnost Lw 50 – 67 dB(A), 3 rychlosti + TURBO, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, výstupní průměr 150 mm, možnost práce v odtahovém režimu nebo recirkulačním režimu (při recirkulaci je potřeba přefiltrovaný vzduch vést potrubím k vhodnému místu výdechu zpět do místnosti), úsporné LED osvětlení 4 × 3,5 W s regulací jasu, dotykové senzorové ovládání TC4i, zdarma dálkový ovladač i s bateriemi, zdarma přiloženy montážní konzole
Benefity:
stropní digestoř je skrytá ve stropním podhledu a dává tak vyniknout ostatnímu vybavení kuchyně
výdechové hrdlo lze nastavit do 4 směrů
CATA ISLA SIRIN 1000 bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá / bílé sklo |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 850 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | Dotykové senzorové TC4i |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 + TURBO |
| osvětlení: | 4 × 3,5 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ano |
| Počet motorů a typ: | 1x BT3 × 280 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Maximální příkon motoru: | 280 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ano |
| Energetická třída: | A |
| Typ filtru: |
FILTR BT3 |
CATA ISLA SIRIN 1000 bílá
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk