CATA JUNO GLASS TC Nerez / Černé sklo 600
Komínová digestoř CATA JUNO GLASS TC Nerez / Černé sklo 600 s bezkartáčovým motorem CATA BTDCA o šířce 60 cm je v nerezovém provedení s černým sklem. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je dotykové (senzorové) TC. Digestoř má 5+1 rychlostí s výkonem až 575 m3/h a je vybavená LED osvětlením s nastavitelnou intenzitou jasu. Další užitečnou funkcí je časovač. Maximální hlučnost odsavače je 61 dB.
CATA JUNO TC Nerez / Černé sklo 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 575 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 44 - 61 dB |
| Ovládání: | dotekové (senzorové) TC |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 5 + 1 |
| osvětlení: | LED |
| Počet motorů a typ: | 1, BTDCA+ × 110 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 62,6 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | filtr C1 |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Ovládání | dotykové |