CATA MIDAS GLASS TC3V Nerez Halogen 600
Komínová digestoř CATA MIDAS GLASS TC3V Nerez Halogen 600 o šířce 60 cm je v provedení nerez / sklo. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je dotykové senzorové TC3V. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 400 m3/h a je vybavená dvěmi halogenovými světly. Maximální hlučnost odsavače je 62 dB.
Digestoř je určená jen pro odtah - bez možnosti recirkulace!
CATA MIDAS GLASS TC3V Nerez Halogen 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 400 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 62 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové (senzorové)-TC3V |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 50 W halogen |
| Počet motorů a typ: | 1 × K7 PLUS - 95 W |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 43 dB / 51 dB / 58 dB / |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 95 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ne - pouze odtah |
| Typ příruby: |
Příruba + klapka 150 |
CATA MIDAS GLASS TC3V Nerez Halogen 600
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i systém odtahu par.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |