CATA Purifyer NONVIRAIR® - je Certifikovaná čistička vzduchu (proti COVIDU-19) – CATA Purifyer NONVIRAIR® Antivirová čistička vzduchu, která likviduje veškeré viry, bakterie a nečistoty, dezinfikuje povrchy.
Na čištění prostor do 30 m² (vhodné pro byty, domy, hotelové pokoje a podobné prostory).
NONVIRAIR – Technologie jedinečná způsobem, jakým ničí veškeré nečistoty, včetně virů, jako je například SARS-COV-2 (COVID-19). Působením vysokoenergetických částic mění stav hmoty a tím přeměňuje molekuly ve vzduchu.
Samostatná diagnostika + barevné podsvícení podle kvality okolního vzduchu. Longlife filtry HEPA H13 vyvinuté NASA na ochranu astronautů před nebezpečnými částicemi. Možnost automatického režimu, ručního nastavení nebo ovládání pomocí mobilní aplikace přes BlueTooth. 99,99% účinnost při likvidaci virů, bakterií, jedovatých plynů nebo např. alergenů.
Program STERILIZACE, ve kterém se nečistí pouze okolní ovzduší, ale také veškeré povrchy či oblečení, ve dvou módech. Devítihodinový nebo intenzivní hodinový, prováděný bez přítomnosti osob. Speciálně testována na likvidaci koronaviru. Certifikace účinnosti – UPC Certifikace provozní bezpečnosti – VDE Certifikace elektrické bezpečnosti a EMC kompatibility – Applus
CATA PURIFYER DREAM
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | elegantní čistá bílá |
| Maximální plocha místnosti: | 30 m2 |
| Maximální objem místnosti: | 75 m3 |
| Příkon: | 90 W |
| Napájení: | 220-240 V stř. – 50/60 Hz |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 280 mm |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Délka přívodního kabelu: | 1500 mm |
CATA PURIFYER DREAM
Prezentační video produktu CATA PURIFYER zde:
Zpět na oddíl DIGESTOŘE.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ