CATA Q Černá 600
Komínová digestoř CATA Q Černá 600 o šířce 60 cm vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 645 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 71,8 dB.
CATA Q Černá 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 57,8-71,8 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × M3 R 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 182,5 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR CATA V |
CATA Q Černá 600
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |