CATA Q Černá 900
Komínová digestoř CATA Q Černá 900 o šířce 90 cm vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 645 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 71,8 dB.
CATA Q Černá 900
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon | 645 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: |
57,8 - 71,8 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 3,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | 1 × 240 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Maximální příkon motoru: | 182,5 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
FILTR CATA V |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |