Moderní tichý axiální ventilátor CATA SILENTIS 15 T vyniká svým krásným designovým zpracováním. Má elegantní bílou čelní desku ( snadná údržba ). Je tichý a vhodný pro odvětrávání přes zeď nebo do kratšího vzduchotechnického potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Ventilátor CATA SILENTIS je určen pro odsávání čistého vzduchu bez nečistot. Doběhový časovač 3-15 min., motor s kuličkovými ložisky.
Ventilátor CATA SILENTIS 15 T
| Provedení: | axiální |
| Barva: | bílá |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Příkon motoru: | 25 W |
| Otáčky / min.: | 2.100 |
| Max. sací výkon: | 320 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 8 m |
| Hlučnost - 2 m: | 43 dB(A) |
| Stupeň krytí: | IPX4 |
| Výbava: | doběhový časovač |
| Zpětná klapka: | součástí |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 0,75 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ