CATA TF 5260 Nerez Výsuvná 600
Vestavná výsuvná digestoř CATA TF 5260 Nerez Výsuvná 600 o šířce 60 cm,2 motory 65 W vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické posuvné. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 325 m3/h. Maximální hlučnost odsavače je od 68 dB.
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.
CATA TF 5260 Nerez Výsuvná 600
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 325 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 68 dB |
| Ovládání: | mechanické posuvné |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 × 5,5 W LED |
| Počet motorů a typ: | 2 × motor 65 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 325 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 60 dB - 66 dB |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 113,3 W |
| Odsávání do komínu: | ANO |
| Možnost recirkulace: | ANO (po doplnění o příslušenství, hradí se samostatně) |
| Typ filtru: |
Filtr ST |
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |