CATA TFH 6630 BÍLÉ SKLO VÝSUVNÝ
Vestavná výsuvná digestoř s bezkartáčovým motorem CATA TFH 6630 Bílé sklo výsuvný o šířce 60 cm s nerez lištou vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je dotykové s LED displejem. Digestoř má 5 rychlosti + TURBO s výkonem až 575 m3/h a je vybavená LED páskem. Maximální hlučnost odsavače je 63 dB. Výstupní průměr je 150 mm.Bezkartáčový (brushless) motor CATA T1DC je konstruovaný tak, aby eliminoval v maximální míře vnitřní tření a tak dosahoval maximálních výkonů při nízké hlučnosti a nízké spotřebě elektrické energie.
CATA TFH 6630 Bílé sklo výsuvný
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 575 m3/h |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 46 - 63 dB |
| Ovládání: | dotykové s LED displejem |
| Filtr: | kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 5 + TURBO |
| Osvětlení: | 1 × 3 W LED pásek |
| Počet motorů a typ: | 1 T1DC × 90 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 53 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | Filtr CATA C1 |
CATA TFH 6630 Bílé sklo výsuvný
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry.
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
| Ovládání | dotykové |