CATA THALASSA TC 900 nerez / bílé sklo
Komínová digestoř CATA THALASSA TC 900 nerez / bílé sklo o šířce 90 cm je v nerezovém provedení s bílým sklem. Vyniká krásným designovým zpracováním. Ovládání je dotykové (senzorové) TC3V. Digestoř má 3 rychlosti s výkonem až 780 m3/h a je vybavená dvěmi LED světly s nastavitelnou intenzitou jasu. Další užitečnou funkcí je časovač. Maximální hlučnost odsavače je 67 dB.
CATA THALASSA TC 900 nerez / bílé sklo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílá |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 780 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 39 - 67 dB |
| Ovládání: | dotekové (senzorové) |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 5 + 1 |
| osvětlení: | LED, 2 x 3 W |
| Počet motorů a typ: | 1, BTDCA+ × 100 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Maximální příkon motoru: | 67,3 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | CATA A1 |
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK