Koupelnový ventilátor CATA UC 10 s nízkou spotřebou a vysokým sacím výkonem. Slim Design – nízká čelní mřížka jen 18 mm. Vysoký sací výkon díky optimalizovanému tvaru výdechu a semiradiální turbíně. Integrovaná zpětná klapka.
Ventilátor CATA UC 10
| Provedení: | bílá barva |
| Průměr odtahu: | 100 mm |
| Příkon motoru: | 8 W |
| Otáčky / min.: | 2.200 |
| Max. sací výkon: | 110 m³/hod |
| Max. délka odtahu: | 4 m |
| Hlučnost - 2 m: | 26 dB(A) |
| Napájení: | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Stupeň krytí: | IP44 a dvojitá izolace ( CLASS ll ) |
| Výbava: | bez elektroniky |
| Zpětná klapka: | součástí |
| Montážní poloha: | Na zeď i do stropu |
| Hmotnost: | 1 kg |
Španělská firma CATA byla založená již v roce 1947. Patří k předním světovým výrobcům domácí vzduchotechniky. Digestoře CATA jsou ceněny především pro svůj elgantní design, precizní dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem. V sortimentu značky CATA naleznete různé modely výrobků tak, aby si každý zákazník našel pro sebe ten nejvhodnější.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ