Plynový závěsný kondenzační kotel CHAFFOTEAUX MIRA ADVANCE SYSTEM D2 je určen pro vytápění s možností připojení zásobníku teplé vody nebo solárního systému. Kotel je vyzbrojený nejnovějším, elektronicky řízeným modulačním čerpadlem, plnícím normu ErP Ready. Nová konstrukce primárního výměníku typu SpinTech™ zaručuje rychlý ohřev topného média, při minimalizování teplotních ztrát. Kotel je osazen nově konstruovaným trojcestným ventilem. Nespornou výhodou kotle je jeho použití na zenmí plyn, ale i propan-butan, kdy není nutno vyměnit plynové trysky, jelikož je vše řízeno elektronicky. Kotel má intuitivní ovládání, pomocí dotykových senzorů. Výhodou kotlů řady ADVANCE je možnost jejich připojení k domácí Wi-Fi síti (po insalaci termostatu SMART CONTROL, který se dodává samostatně) a jejich dálkové ovládání přes aplikaci mobilního telefonu.
Kotel CHAFFOTEAUX MIRA ADVANCE SYSTEM D2 již obsahuje trojcestný ventil a čidlo pro externí zásobník TUV pro jednoduché sestavení a spojení kotle s externím zásobníkem.
Pro tento kotel výrobce CHAFFOTEAUX poskytuje 5-tiletou záruku na na teplovodní zabudovaný výměník SpinTech™ s podmínkou, že již při instalaci bude kotel vybaven magnetickým filtrem na vstupu vratné vody do kotle (viz související zboží) a pravidelným servisem a kvalitou topného media dle návodu.
Zákazník má možnost dokoupit si při spuštění do provozu prodlouženou záruku v délce 5 roků na ostatní části kotle.
CHAFFOTEAUX MIRA ADVANCE SYSTEM D2 35
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 3,6 - 33,5 kW (při spádu 50° - 30°C) |
| Modulace: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (dodává se samostatně) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Celková elektrická spotřeba: | 82 W |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systému: | ANO |
| Objem zabudované expanzní nádoby: | 8 litrů |
| Maximální ohřevný tlak: | 0,3 MPa (3 bar) |
| Váha kotle bez topného media | 29,7 kG |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 700 x 400 x 315 mm |
| Energetická třída topení/ohřev vody: | A/A |
Série ADVANCE D2 zahrnuje řady kotlů: kotle MIRA ADVANCE D2; MIRA ADVANCE SYSTEM D2 a NIAGARA ADVANCE D2. Kotle série ADVANCE D2 jsou založeny na novém výměníku tepla SPIN-TECH se zdokonaleným designem. Toto termoregulační příslušenství série ADVANCE výrazně zvyšuje účinnost a komfort. Dálkové ovládání nové generace umožňuje snadné ovládání a údržbu systému.Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli CHAFFOTEAUX se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
NÁVRAT NA HLAVNÍ STRANU WWW.GAS-TM.sk
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 30 - 49,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |