Chaffoteaux Niagara ADVANCE 35
Plynový závěsný kondenzační kotel Chaffoteaux Niagara ADVANCE 35 disponuje zabudovaným zásobníkem TUV v nerezovém provedení o obsahu 2x20 litrů - pro větší komfort dodávek TUV. Modulační čerpadlo ErP ready. Primární výměník je speciální výměník z nerezové oceli s technologií SPIN-Tech. Výrobce na něj poskytuje při splnění záručních podmínek až 10 let záruku (na tento primární výměník). Zvětšený sekundární výměník TUV pro rychlejší dohřev TUV. Komunikační protokol BUS BRIDGENET, funkce AUTO, tichý chod, vysoká účinnost. Výkon kotle je modulován podle skutečných požadavků na vytápění a tím je zajištěna úspora energie. Navržený pro připojení multizónové regulace, možnost ovládání solárního systému. Zabudované expanzní nádoby topného okruhu 10 litrů, okruhu TUV 2 litry.
Chaffoteaux Niagara ADVANCE 35
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, se zabudovaným zásobníkem |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 7,0 -31,0 kW (ohřev TV 7,0 -34,5 kW) |
| Účinnost až | 108 % |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | zabudovaný zásobník 40 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 943 x 600 x 460 mm |
Chaffoteaux Niagara ADVANCE 35
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tento plynový kotel CHAFFOTEAUX zajišťuje maximální komfort přípravy TUV. Technologie tohoto kotle je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli CHAFFOTEAUX se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK