CHAFFOTEAUX TALIA GREEN SYSTEM 35 EU
Plynový závěsný kondenzační kotel. Modulační čerpadlo ErP ready.
Komunikační protokol e-BUD2, tichý chod, vysoká účinnost. Modulační rozsah 1:10.
Chaffoteaux Thalia Green System 35 EU
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, ohřev TUV v samostatném zásobníku (nutno dokoupit zvlášť) |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 3,3 - 33,0 kW (ohřev TV až 33,7 kW) |
| Účinnost až | 108 % |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v samostatném zásobníku (nutno dokoupit zvlášť) |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Displej: |
ANO - LCD displej |
| Komunikační protokol e-BUS2 - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 745 x 440 x 388 mm |
Chaffoteaux Thalia Green System 35 EU
KOTEL PŘIPRAVEN PRO SPOLUPRÁCI S JINÝM ZDROJEM ENERGIE
Doporučujeme kombinovat s dvoušnekovým zásobníkem a solárními panely nebo zásobníkem AQUANEXT.
Vše může být řízeno jediným řídícím prvkem – Expert Control.
K plynovému kotli Chaffoteaux TALIA GREEN EVO se výborně hodí radiátory PURMO.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK