CLAGE M2 SMB - (nad umyvadlo) s mísící kohoutkovou baterií
Dosahovaná teplota v rozmezí 35°- 50°C. Voda přitékající do armatury je bezprostředně ohřívána při průtoku ohřívačem tak, že nedochází ke ztrátám tepla v potrubí. Odběratel spotřebovává takové množství teplé vody, jaké právě potřebuje. Díky speciální mísící baterii je možné přístroj bez problémů namontovat na 1/2“ vodovodní přípoj.
Ekonomické srovnání
Malý průtokový ohřívač M2 upoutá svými malými rozměry a úsporností. Voda přitékající do armatury je bezprostředně ohřívána a nezůstává ohřátá v nádrži jako je tomu u zásobníkových ohřívačů. Teplá voda je k dispozici ihned a po neomezeně dlouhou dobu. Umístění průtokového ohřívače v bezprostřední blízkosti místa pro odběr minimalizuje ztráty při provozu. Srovnání jasně ukazuje, že průtokový ohřívač poskytuje nemalé úspory. Tepelné ztráty u zásobníkových ohřívačů jsou větší než energie nezbytně nutná pro ohřev vody pomocí průtokového ohřevu. Nezanedbatelná je rovněž úspora z důvodů optimálně stanoveného průtoku vody.
CLAGE M2 SMB
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | nad umyvadlo |
| Baterie: |
ANO - kohoutková - je součástí |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 2,7kW/230V - 1x10A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 2,7 kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP25 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 135 x 185 x 87 mm |
CLAGE M2 SMB
Instruktážní video výrobku:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK