CLAGE M6-O - beztlakový (nad umyvadlo)
Elektrický průtokový ohřívač vody pro zásobování jednoho odběrového místa, k napojení na otevřenou instalaci pro třítrubičkovou armaturu, řízený hydraulicky, s vysoce efektivním topným tělesem, které zaručuje okamžitě teplou vodu při otevření kohoutku. Přístroj M3..7 je určen k zásobování umyvadel a všude tam, kde je potřebná teplá voda na mytí rukou. Modely s vyšším kW výkonem dodávají větší průtokové množství teplé vody a umožňují tak pohodlné mytí nádobí a zásobení kuchyňských dřezů. Malý průtokový ohřívač M3 upoutá svými malými rozměry a úsporností. Voda přitékající do armatury je bezprostředně ohřívána a nezůstává ohřátá v nádrži jako je tomu u zásobníkových ohřívačů. Teplá voda je k dispozici ihned a po neomezeně dlouhou dobu. Umístění průtokového ohřívače v bezprostřední blízkosti místa pro odběr minimalizuje ztráty při provozu.
Upozornění – nelze připojit do běžné elektrické zásuvky, připojuje se pomocí svorkovnice v rozvodové krabici. Elektrické připojení ponechte vždy na odborné firmě.
CLAGE M6-O
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | nad umyvadlo |
| Baterie: |
Ne |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo (event. dřez) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 5,7kW/230V - 1x25A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 5,7 kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP25 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 135 x 185 x 87 mm |
CLAGE M6-O
Instruktážní video výrobku:
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ