CLAGE MBX 3 Lumino s bezdotykovou baterií
Malý elektronický průtokový ohřívač pro montáž pod umyvadlo s luxusní bezdotykovou senzorovou baterií. Sestava je určena pro jedno odběrové místo.
CLAGE MBX 3 Lumino
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | pod umyvadlo |
| Baterie: |
Ano - bezdotyková |
| Typ instalace: | otevřená, k odběrnému místu |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, dřez |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 3,5kW/230V - 1x16A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 3,5 kW |
| Grafický displej: |
NE |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 130 x 185 x 80 mm |
CLAGE MBX 3 Lumino
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK