FABER CORINTHIA Isola WH MATT/TS A37
Digestoř FABER CORINTHIA ISOLA WH MATT/TS A37 s dopravou ZDARMA !
Válcový tvar ostrůvkového odsavače je na spodní části zakončen panelem v provedení tibetské stříbro s šesticí LED diod, který dává výrobku ucelený vzhled. Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par. Tato jednotka je nejvýkonnější verzí tiché ventilační jednotky EVO, která dosahuje výkonu 680 m3/hod. Dotykové ovládání umožňuje snadnou údržbu odsavače. Z nadstandardních funkcí se odsavač může pyšnit signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Lze spojit s vestavnou indukční deskou a zajistit tak ovládání digestoře s panelu varné desky.
Digestoř FABER CORINTHIA ISOLA WH MATT/TS A37
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá / tibetské stříbro |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 680 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové squarcle / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 6 x mikroLED diody |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (EVO) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 /420 / 580 / 680 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 / 62 / 68 / 71 dB(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 545 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | FABER F9 ; nebo s prodlouženou životností: FLL9 |
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 40 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |