Faber CYLINDRA ISOLA ECO X A37
Digestoř FABER Cylindra Isola ECO EG10 X A37 - nyní s dopravou ZDARMA !
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 750 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 4x halogen (20 W) |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (Energy EG10) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 330 | 550 | 670 | 750 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 52 | 61 | 66 | 69 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Maximální příkon motoru: | 275 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | UHF 004
|
To je digestoř FABER Cylindra Isola ECO
Modifikace EG10 X A37
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni vybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |