FABER Fabula WH
Digestoř Fabula je jedinečným modelem v kategorii výsuvných odsavačů - DownDraft. Instaluje se do pracovní desky za varnou plochu. Při zapnutí se sací část vysune z pracovní desky a začne odsávat. Odsává páry a pachy z prostoru nad varnou plochou a současně z prostoru celé kuchyně. Elegantní bílé sklo zakrývá tukové kazetové filtry a umožňuje snadnější údržbu digestoře. Výsuvná část je o 10cm vyšší než podobné produkty jiných značek. Ventilační jednotku digestoře lze umístit do skříňky z přední nebo zadní části těla, případně na zakázku jako externí jednotku mimo skříňku; potrubí lze napojit z pravé nebo levé strany, z přední nebo zadní části těla a také zespodu. Z nadstandardních funkcí se odsavač může pyšnit signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Záruka na bezchybnou fuknci 5 let..
FABER FABULA WH
| Výhody pro Vás: | ||
|---|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
|
| Šířka: | 90 cm |
|
| Výkon dle IEC 61591: | 725 m3/hod. | |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49-71 dB(A) | |
| Ovládání: | EVO dotykové |
|
| Filtr: | kovový kazetový | |
| Počet rychlostí: | 4+INT | |
| osvětlení: | LED diodové |
|
| Počet motorů a typ: | 1 ks ENERGY | |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 265 m3 / 430 m3 / 500 m3 / 565 m3 | |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 49 dB / 60 dB / 63 dB / 71 dB |
|
| Výstupní průměr: | 150 mm |
|
| Hmotnost: | 20 kg | |
| Maximální příkon motoru: | 275 W | |
| Maximální výstupní tlak: | 480 Pa | |
| Odsávání do komínu: | Ano | |
| Možnost recirkulace: | Ano | |
| Typ uhlíkového filtru: |
|
|
FABER FABULA WH
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Extra tichý (pod 53 dB) | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |