FABER LITHOS ECO EG6 BK A45
Odsavač Lithos je díky svému tvaru velice univerzální, šíře 45cm se přizpůsobí každému prostoru, ideální do malých kuchyní. Pečlivě zpracované kulaté rohy v kontrastu s nerezovým komínem vytvářejí hladký a harmonický vzhled. Odsavač je osazen ventilančí jednotkou ENERGY, která vyniká tichým chodem a nízkou spotřebou energie. Záruka na bezchybnou funkci 5let. AKČNÍ NABÍDKA - původní cena: 11 759,-.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černá mat |
| Šířka: | 450 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 590 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 47 - 65 dB(A) |
| Ovládání: | dálkovým ovladačem / nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 2 x 20 W halogen |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (Energy) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 265 m3 / 395 m3 / 515 m3 / 590 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 47 dB / 56 dB / 62 dB / 65 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 17,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Maximální výstupní tlak: | 290 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | FABER F8 (původně UHF 008) |
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |