FABER VICTORY 2.0 X A77
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 585 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka + dálkové ovládání |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody |
| Počet motorů a typ: | 1 ks ENERGY |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 230 m3 / 350 m3 / 485 m3 / 585 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 50 dB / 56 dB / 62 dB / 70 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,9 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: |
FLL9 s dlouhou životností |
FABER VICTORY 2.0 X A77
Vestavný výsuvný odsavač, který nezabere příliš místa ve skříňce a nabízí vynikající poměr cena - užitná hodnota. Výsuvná část se aktivně podílí na odsávání par, po vysunutí se výrobek automaticky spustí v předvoleném režimu. Odsavač může být dodán s čelní lištou v libovolné barvě dle vzorníku RAL. Kovové kazetové tukové filtry lze umývat v myčce na nádobí. Záruka na bezchybnou funkci je 5 let.
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriánu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |