Dražice AIR 3,5
- venkovní a vnitřní jednotka včetně "dálkáče"
Klimatizační sestava DZ DRAŽICE AIR 3,5 s tepelným čerpadlem zahrnující nejmodernější inverterovou technologií podle potřeby chladí nebo vytápí na požadovanou teplotu v rozsahu -15 °C až +45 °C. Mezi další funkce klimatizace patří ventilace a odvlhčení. Sestava se skládá z venkovní a vnitřní jednotky. Vnitřní jednotku lze připojit zezadu, zprava či zleva. Ovládání klimatizace je velmi snadné a to pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.
DRAŽICE AIR 3,5
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Energetická třída chlazení / vytápění | A++ / A+ |
| Výkon chlazení | 3,4 kW |
| Výkon vytápění | 3,9 kW |
| Kompresor | rotační, invertor |
| Akustický výkon venkovní jednotky dB | 62 dB |
| Akustický výkon vnitřní jednotky dB | 56 dB |
| Množství kondenzátu | 1,2 l/hod |
| Chladivo | R32 |
| Objem chladiva | 640 g |
| Rozměry venkovní jednotky (v x š x h) | 240 x 660x 483 mm |
| Rozměry vnitřní jednotky (v x š x h) | 270 x 780 x 212 mm |
| Možnost připojení vnitřní jednotky | zadní, pravé, levé |
| Hmotnost venkovní / vnitřní jednotky | 24 / 7,5 kg |
| Vhodné pro prostor | 25-45 m2 |
DRAŽICE AIR 3,5
Propojovací potrubí není součástí klimatizace.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ