Průtokový elektrický ohřívač vody DRAŽICE HA-DR 135 s topným tělesem o výkonu 3,5 kW je určený pro jedno odběrné místo. Proti přehřátí topného tělesa slouží mechanická ochrana. K použití ohřívače je nutné použít beztlakovou baterii, která není součástí dodávky. Doporučené směšovací baterie BE.1840.A1, BE.1845.A1 a BE.1840AA
DRAŽICE HA-DR 135
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | horní |
| Baterie: |
ne (nutno objednat samostatně) |
| Typ instalace: | beztlaková |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, dřez |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 1 PE-N 230 V/50 Hz; jistič 16 A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 3,5 kW |
| LCD displej: |
NE |
| Připojení: |
3/8" |
| Kontrolka provozu: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 191 x 153 x 87 mm |
| Připojovací rozteč: |
35 mm |
| Zátěžový profil: |
XXS |
| Třída energetické účinnosti: |
A |
DRAŽICE HA-DR 135
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.