Průtokový elektrický ohřívač vody DRAŽICE HA-DR T 145 s topným tělesem o výkonu 5,5 kW je určený pro jedno odběrné místo. Proti přehřátí topného tělesa slouží mechanická ochrana. K použití ohřívače se používá běžná vodovodní baterie.
Upozornění – nelze připojit do běžné elektrické zásuvky, připojuje se pomocí svorkovnice v rozvodové krabici. Elektrické připojení ponechte vždy na odborné firmě.
DRAŽICE HA-DR T 135
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | elektrický |
| Umístění: | horní |
| Baterie: |
běžná tlaková |
| Typ instalace: | tlaková |
| Typ odběrného místa: |
umyvadlo, dřez |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Údržba: | jednoduchá |
| Připojovací napětí: | 1 PE-N 230 V/50 Hz; jistič 20 A |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 4,5 kW |
| LCD displej: |
NE |
| Připojení: |
3/8" |
| Maximální tlak vody: |
6 Bar (0,6 MPa) |
| Kontrolka provozu: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 191 x 153 x 87 mm |
| Připojovací rozteč: |
35 mm |
| Zátěžový profil: |
XXS |
| Třída energetické účinnosti: |
A |
DRAŽICE HA-DR T 145
Provádíme odbornou montáž tohoto ohřívače.