DRAŽICE NAD 300 v3
+ izolace
Akumulační nádrž NAD 300 v je vyráběna bez příruby pouze s nátrubky. Do hrdel lze instalovat topné jednotky TJ 6/4".
Akumulační nádrž je vhodná jako vyrovnávací zásobník k topným systémům s kotli na tuhá paliva.
Akumulační nádrže jsou dodávány bez izolace. Izolace je dodávána na objednávku.
DRAŽICE NAD 300 v3 + izolace
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válcová |
| Varianta: | nepřímo ohřívaná - akumulační |
| Objem nádrže: |
314 litrů |
| Maximální tlak nádrže: |
0,3 MPa |
| Maximální telplota v nádrži: | 90 °C |
| Výška: | 1610 mm |
| Vnější průměr nádrže | 550 mm |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Možnost doplnění o topnou jednotku: | ANO - 1 x 3,75 kW + 3 x 9 kW - TJ 6/4" (jednotky se dodávají samostně) |
| Možnost doplnění o další příruby ve výrobě: | NE |
| Statická ztráta: |
89 W (s izolací 100 mm - která se dodává samostatně) |
| Třída energetické účinnosti: |
C |
DRAŽICE NAD 300 v3
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Jsme pyšni, že Vám můžeme nabídnout:
* bohatý sortiment ohřívačů vody
* jedinečný systém topných keramických těles
* vynikající kvalitu výrobků
* bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku.
I naše firma Vám nabízí jedinečné bojlry DZ Dražice za skvělé ceny.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Druh bojleru | akumulační nádrž |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |