- včetně izolace
Akumulační nádrže DZD NADO se vyrábějí se dvěma nátrubky G 6/4" pro montáž šroubovací topné jednotky TJ 6/4“ s prodlouženou chladnou částí o výkonu maximálně 2×6 kW. Na zakázku lze rozmístění nátrubků i jejich množství změnit. Do příruby je možné instalovat topnou jednotku TPK 210-12.
Nádrž obsahuje vnořený nerezový výměník pro přípravu teplé vody.
DZ DRAŽICE NADO 300/20 v11
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válcová |
| Varianta: | s vnitřním zásobníkem, nepřímo ohřívaná - akumulační |
| Objem topné vody v nádrži: |
300 litrů |
| Objem zásobníku pro ohřev TV: | 20 litrů |
| Maximální tlak nádrže: |
0,3 MPa |
| Maximální tlak v zásobníku TV: | 0,6 MPa |
| Maximální telplota v nádrži: | 90 °C |
| Výška: | 1702 mm |
| Vnější průměr nádrže | 670 mm (i s izolací) |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Možnost doplnění o topnou jednotku: | ANO - 1 x až 6 kW TPK 210-12 nebo 2 x 6 kW TJ 6/4" (jednotky se dodávají samostně) |
| Možnost doplnění o další příruby ve výrobě: | NE |
| Statická ztráta: |
97 W |
| Třída energetické účinnosti: |
C |
DRAŽICE NADO 300/20 v11
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na elektroinstalaci, topné těleso a ostatní + možnost prodloužení záruky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče.
Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je Vaší zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.Základem filosofie společnosti DZ Dražice je spokojenost zákazníků s našimi ohřívači vody. Právě tato spokojenost patří mezi hlavní důvody věrnosti zákazníků naší značce.
Jsme pyšni, že Vám můžeme nabídnout:
* bohatý sortiment ohřívačů vody
* jedinečný systém topných keramických těles
* vynikající kvalitu výrobků
* bezstarostný servis po celou dobu životnosti výrobku.
I naše firma Vám nabízí jedinečné bojlry DZ Dražice za skvělé ceny.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Hloubka bojleru | 67,0 cm |
| Šířka bojleru | 67,0 cm |
| Výška bojleru | 170,0 cm |
| Druh bojleru | akumulační nádrž |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |